Background

Dotace:
Nová zelená úsporám (NZÚ)

1. Konzultace

Prvním krokem je konzultace s našimi odborníky. Během toho se seznámíme s vašimi potřebami a požadavky a provedeme analýzu vaší situace. Domluvíme se na všech detailech. Zajedeme se k vám podívat, ale jsme schopni udělat analýzu i na dálku, díky našim chytrým systémům. Na základě těchto informací vám připravíme individuální plán a odhad nákladů na váš fotovoltaický systém.

2. Příprava dokumentace

Po schválení plánu pokračujeme ve shromažďování potřebné dokumentace. Naše firma zařídí veškerou administrativu a přípravu žádosti o dotaci. Budeme potřebovat informace o vašem objektu, plánovaném systému a další příslušné dokumenty. Během tohoto kroku vás budeme aktivně informovat o postupu a o jakékoliv další potřebné dokumentaci.

3. Podání žádosti

Jakmile je dokumentace kompletní, podáme žádost o dotaci. Intelio Energy se postará o to, aby žádost byla podána správně. Během tohoto procesu udržujeme pravidelný kontakt jak s vámi, tak s příslušnou institucí, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Snažíme se zajistit co nejrychlejší vyřízení žádosti a získání finanční podpory.

4. Schválení dotace

V Intelio Energy můžete mít jistotu, že všechny kroky žádosti o dotaci na fotovoltaické systémy budou zvládnuty profesionálně a důkladně. Zajistíme, aby vám byla poskytnuta maximální finanční podpora pro váš projekt. Jakmile je dotace schválena, dojde k instalaci fotovoltaických systémů, následně dojde ke kontrole.

5. Vyplacení dotace

Po dokončení všech instalací se jednorázově vyplácí dotace, ihned po doložení dokladů za hotovou realizaci.

image
Chcete pomoct s vyřízením dotace?

Intelio Energy je specialistou na instalaci fotovoltaických elektráren a nabízí svým klientům komplexní řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Jedním z dalších benefitů, které tato společnost poskytuje, je pomoc s vyřízením dotace z programu NZÚ.

Kontaktujte nás
background
Nezávazná poptávka:
Odesláním formuláře berete na vědomí naší ochranu osobních údajů.


icon

Máte-li zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář, či přímo na telefonním čísle: +420 577 544 745 a my vám připravíme cenovou nabídku.