Background

STUDIE FOTOVOLTAIKY

1. Kompletní analýzu nemovitosti

Provedeme detailní průzkum vaší nemovitosti, abychom identifikovali nejvhodnější umístění solárních panelů a optimální konfiguraci systému pro maximální výkon.

2. Vizualizaci fotovoltaické elektrárny

Součástí naší studie fotovoltaiky je vizualizace fotovoltaické elektrárny. Chceme vám poskytnout přesnou představu o tom, jak bude váš solární systém vypadat na vaší nemovitosti. Jsme schopni vytvořit realistické vizualizace. Z vizualizace také zjistíte, kolik solárních panelů je potřeba pro maximální využití fotovoltaické elektrárny, kolik energie ročně vyrobíte a jaká bude vaše úspora CO².

3. Simulaci výkonnosti

Provedeme simulaci výkonnosti solárního systému ve vašem prostředí. Tím získáte přesné údaje o očekávaném výkonu, produkci energie a možných úspor.

4. Rozvahu vaší fotovoltaické elektrárny

Smyslem rozvahy je zjistit jaký je potřeba instalovat výkon elektrárny, aby byl roční výnos co nejvyšší. Dalším klíčovým aspektem jsou spotřebiče, konkrétně, jaký velký podíl spotřeby pokryjí solární panely.

5. Technické a finanční hodnocení

Poskytneme vám komplexní technické a finanční hodnocení vašeho solárního projektu. Tato hodnocení zahrnují odhadované náklady, výnosy, dobu návratnosti a další klíčové faktory, které vám pomohou rozhodnout se, zda je solární energie pro vás vhodná investice.

Jsme tu pro vás po celou dobu vašeho solárního projektu. Poskytneme vám technickou podporu při instalaci solárního systému a zajistíme, aby vše probíhalo hladce a efektivně.

image
Máte zájem o studii FVE?

Kontaktujte nás ještě dnes a naši odborníci vás rádi provedou celým procesem. Naše studie fotovoltaiky vám umožní získat přesný přehled o tom, jakým způsobem může solární energie přinést prospěch právě vám.

Kontaktujte nás
background
Nezávazná poptávka:
Odesláním formuláře berete na vědomí naší ochranu osobních údajů.


icon

Máte-li zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář, či přímo na telefonním čísle: +420 577 544 745 a my vám připravíme cenovou nabídku.