Snížení nákladů na elektřinu
Ekologická volba
Nezávislost na cenách energií
Dlouhá životnost
Prodej přebytků elektřiny
Dotace
 

Zelená energie pro vás

Pokud hledáte fotovoltaické řešení pro stavbu s atypickou architekturou, jste tu správně. Náš tým odborníků pracuje s vámi na vytvoření unikátního fotovoltaického systému, který se dokonale sladí s designem a charakterem vaší stavby. Jsme schopni přizpůsobit se různým formám, materiálům a konstrukcím, abychom vytvořili řešení, které bude zároveň výkonné a efektivní.

Jak funguje fotovoltaika?

Fotovoltaika je technologie, která přeměňuje sluneční záření na elektrickou energii pomocí fotovoltaických panelů. Tyto panely obsahují solární články, které absorbuje sluneční světlo a generují stejnosměrný elektrický proud. Tento proud je následně přeměněn na střídavý proud pomocí měniče a může být využíván pro spotřebu v domácnosti.

Klademe důraz na udržitelnou energetiku a snižování závislosti na tradičních zdrojích energie. Fotovoltaika je skvělým řešením, které vám umožní vyprodukovat vlastní čistou energii z nevyčerpatelného zdroje - slunce. Připojte se k energetické revoluci a získejte nezávislost na cenově proměnlivých energiích.

Navrhnme vaši elektrárnu a dosáhneme optimálního výkonu

Příklady nestandardního a individuální řešení fotovoltaiky

Zastínění pergol

Zastínění pergol


Využití fotovoltaiky k zastínění pergoly nabízí nejen ochranu před slunečním zářením, ale také možnost výroby elektrické energie. Instalace solárních panelů na střeše pergoly umožňuje využít sluneční energii a současně poskytuje stínovou plochu pod nimi. Tím se pergola stává multifunkčním prvkem.

Agrofotovoltaika

Agrofotovoltaika


Agrofotovoltaika představuje inovativní přístup, který kombinuje výhody zemědělství s výrobou elektrické energie pomocí fotovoltaických panelů. Tato technologie umožňuje využít nevyužívané plochy na zemědělských pozemcích k instalaci solárních panelů, aniž by byla ohrožena zemědělská produkce.

Carport

Carport


Carport fotovoltaika je inovativní koncept, který spojuje funkci ochranného stání pro vozidla s výhodami solární energie. Tato technologie umožňuje využít parkovací plochy nejen k ochraně vozidel před povětrnostními vlivy, ale také k generování elektrické energie pomocí fotovoltaických panelů.

Zastínění pergol

Ostrovní fotovoltaika pro lodě


Lodní fotovoltaika je inovativní technologie využívající sluneční energii k pohonu nebo napájení lodí. Lodní fotovoltaika nabízí řadu výhod pro lodní průmysl. Fotovoltaické panely na lodích snižují emise skleníkových plynů a závislost na fosilních palivech, což přispívá ke snížení negativního dopadu na životní prostředí.
 

Agrofotovoltaika

FVE pro rekreační objekty


Fotovoltaické systémy se stávají stále oblíbenější volbou pro rekreační objekty. Jednou z hlavních výhod je nezávislost na externích zdrojích energie. Fotovoltaické panely umístěné na střeše rekreačního objektu zachytávají sluneční záření a přeměňují ho na elektrickou energii, která může být využita pro osvětlení, napájení spotřebičů nebo dobíjení baterií.

Carport

Ostrovní systémy FVE


Ostrovní fotovoltaický systém, také známý jako off-grid systém, je charakterizován tím, že není propojen s elektrickou sítí a zahrnuje akumulátory nebo baterie. Tyto systémy se často používají na místech, kde není dostupné připojení k distribuční síti nebo kde by vybudování elektrické přípojky vyžadovalo vysoké náklady.
 

Navrhnme vaši elektrárnu a dosáhneme optimálního výkonu

Řešení na míru pro vás

 • Naše technické znalosti umožnují navrhnout elektrárny na míru pro vás.
 • Nezáleží na tom, jak náročné je prostředí, ve kterém chcete instalovat FVE.
 • Implementujeme naše systémy do vaší elektrárny.
 • Optimalizujeme její výkon.
 • Chceme dosáhnout toho nejlepšího výsledku.
 • Každý projekt je pro nás jedinečný. S naším flexibilním přístupem dokážeme přizpůsobit řešení vašim konkrétním požadavkům a cílům.
 • Provádíme podrobné plánování a analýzu, abychom získali důkladné pochopení vašeho energetického profilu, spotřeby a potenciálu.
Instalace FVE

Slunce je naše palivo, fotovoltaika je naše cesta!

Udržitelná energie = klíč k lepší budoucnosti

Máte-li zájem o fotovoltaickou elektrárnu, KONTAKTUJTE NÁS NYNÍ!

Background

Jak to funguje?

Podporujeme přechod na obnovitelné zdroje energie.

background

 

Máte zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny?

Nezáleží na tom, zda hledáte úsporu energie nebo chcete být ekologičtější, naši odborníci vám pomohou vybrat nejlepší fotovoltaický systém pro váš dům nebo podnikání. Kontaktujte nás dnes a zjistěte, jak můžeme pomoci s vaší instalací fotovoltaické elektrárny.

 • Spolehlivý výkon
 • Vyřízení dotace
 • Úspora energie
 • Výkup přebytků
icon

Máte-li zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny, neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář, či přímo na telefonním čísle: +420 577 544 745 a my vám připravíme cenovou nabídku na vaši budoucí fotovoltaickou elektrárnu.


On-line kalkulace fotovoltaické elektrárny

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí naší ochranu osobních údajů.